Przedstawienie "Szelmostwa lisa Witalisa"

 IGP8561Tygodnie prób, poprawek i przygotowań opłacały się. Dnia 11 maja 2017 roku z wielką przyjemnością wystawiliśmy sztukę pod tytułem „Szelmostwa lisa Witalisa”.

Stroje, które przygotowała nasza pani, dodawały uroku temu występowi. Cudowne maski, puszysty ogon, kolorowe wianki oraz wiele rekwizytów – to wszystko sprawiło, że poczuliśmy się prawdziwymi aktorami. Scena zamieniła się w piękny las, a my w zwierzęta. Krzesełka na widowni szybko się zapełniały, przybyli licznie zaproszeni goście.

Kiedy wybił ostatni dzwonek, z podekscytowaniem i lekką tremą wyszliśmy na scenę. Wcieliliśmy się w postać Witalisa i zwierząt, z którymi lis spotkał się w lesie. Staraliśmy się przekazać atmosferę i humor tego utworu. Wszyscy wspaniale odegrali swoje role – zarówno główne jak i drugoplanowe. Dostaliśmy wielkie brawa od publiczności. Na koniec wręczyliśmy naszej pani Julicie Zych wiosenny bukiet kwiatów, z podziękowaniami za to, że tak pięknie nas przygotowała do tego przedstawienia. I za dużo cierpliwości do swoich małych aktorów…

W nagrodę dla wszystkich artystów i naszej wychowawczyni, rodzice przygotowali pyszne lody śmietankowe i czekoladowe oraz dużo cukierków. Dziękujemy za wszystkie miłe słowa, które otrzymaliśmy po tym przedstawieniu. To był wspaniały dzień.

OBSADA:
Narratorzy - Julia Płaszczyńska, Marysia Danielewicz
Lis Witalis - Oliwia Młynarczyk, Bartosz Kadziński
Wilk - Antek Woźniak
Borsuk - Bartek Cianowski
Niedźwiedzie - Maks Fedorowicz, Dominik Bienias
Wiewiórki - Weronika Iwanowska, Jowita Gutkowska
Łasiczki - Ola Rupniewska, Zosia Serafin
Rysie - Maciek Ziółek, Krystian Fołtyn
Kozioł - Rysio Konopka
Jelenie - Oliwier Wójs, Kuba Śliż


Oliwia Młynarczyk – uczennica kl. IIIb

GALERIA ZDJĘĆ