TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA RUCHU DROGOWEGO

img 8876W dniu 27 kwietnia 2017 roku w Publicznej Szkole Podstawowej nr 1 im. KEN w Białobrzegach odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Głównym celem turnieju jest działanie na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa ruchu drogowego, w tym bezpieczeństwa dzieci i młodzieży szkolnej.

W eliminacjach turnieju wzięły udział drużyny z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. KEN w Białobrzegach w składzie: Aleksandra Bolek, Karolina Kośla, Piotr Popis, Igor Pałczyński oraz Publicznej Szkoły Podstawowej z Suchej w składzie: Patryk Trześniewski, Skrzypczyński Adam, Wójcik Zuzanna, Traczyk Julia.img 8844

Turniej składał się z dwóch części:
• część pierwsza sprawdzała wiedzę teoretyczną – uczniowie pisali test wiedzy składający się z 30 pytań,
• część druga sprawdzała wiedzę praktyczną – uczniowie musieli wykazać się umiejętnościami jazdy po specjalnie przygotowanym torze.bike2
Nad prawidłowym przebiegiem obu części turnieju czuwał policjant z Komendy Powiatowej Policji w Białobrzegach: mł. asp. Edward Banach.
Po podliczeniu zdobytych punktów do Powiatowego Konkursu BRD awansowała drużyna reprezentująca Publiczną Szkołę Podstawową nr 1 im. KEN w Białobrzegach.

GRATULUJEMY i życzymy sukcesów w eliminacjach powiatowych.
pucharbrd

Sukces tym bardziej cieszy, że treningi zwycięskiej drużyny odbywały się w bardzo niesprzyjających warunkach atmosferycznych, chłodzie i deszczu. Zawodnicy w nagrodę otrzymali od swojego trenera i dyrekcji regenerujący poczęstunek.

Szczególne podziękowania kieruję do p. Moniki Rąbkowskiej i zwycięskiej drużyny za zaangażowanie i determinację.

Elżbieta Siedlecka

GALERIA ZDJĘĆ